Wykrywanie zdrady przed ślubem

Wykrywanie zdrady przed ślubem

 

Zdrada przed ślubem jest bardzo częstym zjawiskiem, które nie jest przerywane po wstąpieniu w związek małżeński. Zdradę przed ślubem charakteryzuje także to, że ciężej ją dostrzec, ponieważ narzeczeni nie znają się tak dobrze, jak małżonkowie. Lepiej więc odkryć prawdę zanim wstąpi się w związek małżeński.

 

Jak wykryć zdradę przed ślubem?

 

Zdrowy związek powinien opierać się na zaufaniu. Jednak jeśli mamy wątpliwości, co do uczciwości naszego przyszłego małżonka, to według doświadczonego detektywa powinniśmy zwrócić uwagę na kilka rzeczy:

  • Zmiany w zachowaniu - częstsze wymówki np. przed wspólnym spotkaniem, inny sposób ubierania się, dłuższy czas pracy, używanie zapachu, za którym wcześniej nie przepadał/a, częstsze delegacje
  • Spędzanie wolnego czasu - jeśli mamy wątpliwości, co do uczciwości naszego partnera, to powinniśmy zapytać go, co robił w wolnym czasie. Brak odpowiedzi lub mało konkretna i wymijająca odpowiedź to czerwone flagi. Powinniśmy zwrócić uwagę także na to, czy spędza wolny czas z nami tak chętnie, jak wcześniej.
  • Spontaniczne odwiedziny - warto raz na jakiś czas spontanicznie odwiedzić naszego przyszłego małżonka w domu lub w pracy i sprawdzić, jak zareaguje. Jeśli będzie zakłopotany i poddenerwowany, to powinna nam się zapalić lampka. 
  • Dbanie o prywatność - jeśli Twój partner lub partnerka nagle zmienił wszystkie hasła, które wcześniej znaliśmy, to znaczy, że coś może być na rzeczy
  • Łącz fakty - jeśli Twój przyszły małżonek Cię zdradza, to musi wymyślać wiele kłamstw. W końcu sam lub sama przestanie się odnajdywać w swoich historiach i zaczyna je mieszać. W ten sposób możemy łatwo wyłapać brak konsekwencji w jego opowieściach.
  • Sprawdź komputer i telefon - jeśli wszystko podpowiada Ci, że Twój partner Cię zdradza, to możesz dyskretnie sprawdzić jego komputer i telefon. Na telefonie najlepiej sprawdzić wiadomości SMS oraz czat w mediach społecznościowych, a na komputerze historię przeglądarki internetowej.

 

Zdrada przed ślubem - czy wynająć detektywa?

 

Jeśli zrealizowaliśmy wyżej wymienione punkty i nadal mamy wątpliwości, co do wierności naszego przyszłego małżonka, to powinniśmy rozważyć skorzystanie z usług detektywa. Przyjrzy się on naszemu partnerowi nie tylko pod kątem zdrady, ale sprawdzi wszystkie okoliczności, które mogłyby mieć wpływ na małżeństwo. Detektyw wszystkie czynności przeprowadzi w sposób bardzo dyskretny. Umożliwi on nam prawdziwe poznanie naszego partnera lub partnerki przed wypowiedzeniem ostatecznego "tak". 

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 detektywkurkowiak.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.