W jaki sposób rozpoznać że mężczyzna zdradza

W jaki sposób rozpoznać że mężczyzna zdradza

 

Mężczyźni zdradzają częściej - to niepodważalny fakt. Faktem jest również, że ich zdrady, w przeciwieństwie do zdrad kobiecych, mają z reguły charakter przelotnego romansu lub nawet niegroźnego flirtu. Mężczyzna zdradza, bo szuka przygód, które są dla niego źródłem intensywnych emocji. Jeśli jego "skok w bok" przeradza się w coś poważniejszego, to stanowi prawdopodobnie rezultat większych problemów małżeńskich, których nie potrafi rozwiązać. W jaki sposób rozpoznać, że mężczyzna zdradza?

 

Jak zmienia się mężczyzna, który zdradza?

 

"Impulsywność to jedna z cech charakteru, które zwiększają ryzyko romansu" - to opinia psychologów analizujących zależności pomiędzy zdradami wśród kobiet i mężczyzn. Na częstotliwość takich zachowań wpływa jednak znacznie więcej czynników, w tym przede wszystkim postawa mężczyzny wobec tematu zdrady. Na podstawie zmian w osobowości partnera kobieta może zorientować się, że jest zdradzana. Intuicja często okazuje się w tym przypadku niezawodna. Jakie zachowania wskazują, że mężczyzna mógł dopuścić się zdrady?

Wskazówkę stanowią wszelkie anomalie, czyli zarówno zbyt wylewne, jak i oziębłe podejście do partnerki. Jeśli mąż czy chłopak nagle stają się zdystansowani, unikają spędzania czasu ze swoją kobietą, częściej wychodzą z domu w pojedynkę, to jest to wyraźny sygnał, który warto zweryfikować. Podobnie podejrzana jest nadmierna uczuciowość i hojność. Warto pamiętać jednak, że takie zachowania mogą mieć różne podłoże, dlatego zanim kobieta skonfrontuje z partnerem swoje podejrzenia, powinna skorzystać z pomocy profesjonalnego detektywa, który zbada przyczynę takiej przemiany.

 

Jasna wskazówka o zdradzie kryje się w... portfelu

 

Zdradzający mężczyzna w przeciwieństwie do zdradzającej kobiety ma znacznie większe wydatki. Chcąc zdobyć nową partnerkę często decyduje się na drogie prezenty, kolacje w eleganckich restauracjach czy nawet zagraniczne wyjazdy. Jeśli mężczyzna pracuje po godzinach i często znika z domu na kilka dni pod pretekstem delegacji, a środki na koncie maleją zamiast rosnąć, w głowie każdej kobiety powinno zapalić się czerwone światło. Choć sytuacja może wydawać się oczywista, to jednak warto dokładnie upewnić się, czy za uszczupleniem domowego budżetu faktycznie stoi nowa partnerka. Pomocny może okazać się prywatny detektyw, który dyskretnie zbada sytuację i dostarczy rzetelnych informacji. Wcześniej należy jednak samodzielnie porozmawiać z partnerem podejrzewanym o zdradę - bardzo często poważna i szczera, a przy tym niezdradzająca podejrzeń rozmowa pozwala rozwiązać wszelkie problemy w związku.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2023 detektywkurkowiak.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.